Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsapp-pal kapcsolatos...

Whatsapp-pal kapcsolatos kérdés (Fontos )?

Figyelt kérdés

1.Ha jól tudom a whatsapp letöltése és használata egy évig ingyenes, utána egy bizonyos összeget kell fizetni. Ezt a pénzt hogyan kell kifizetni? (mármint..levonják, vagy utalás, vagy..?)


2 Ha én whatsappon külföldi emberekkel beszélgetek, akkor is ingyenesek ezek az 'SMS'-ek?


Bocsánat az esetleges furcsa/egyértelmű kérdésekért, de sajnos nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz.

A normális válaszokat előre is köszönöm. :)



2014. márc. 23. 14:29
 1/3 anonim válasza:

Kártyádról levonja a pénzt ha te azt engedélyezed.

Bàr én eddig 1x fizettem be és még 1x nem kellett nekem 1 év után sem:)

Persze hogy ingyenes

2014. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és normális választ! :)
2014. márc. 23. 15:01
 3/3 macintosh válasza:
az üzenet ingyenes és én a programért sem fizettem soha! Arra kell ügyelni, hogy wifi hálózatról küld az üzit, mert a mobil adatforgalom viszont pénzbe kerül és így már nincs teljesen ingyen az "ingyenes" üzenet.
2014. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!