Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha elfelejtette a...

Mit tegyek ha elfelejtette a tesom a tabján a jelszó lezáróját?

Figyelt kérdés

Ez egy minta volt és 3×5 ször beírta helytelenül és most kéri a google fiók felhasználót és a jelszót de azt úgy szint nem tudja. (Se az emailt se a jelszót) ja és próbáltam azt a rebootot hogy be/kikapcsoló gomb + hangerő fel de beis hozza az android képét csak azt nem amivel kilehet választani amivel újra fellehet tenni az androidot.

Bluepanther Voyager XL



2014. márc. 23. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a jelszó lezárója?
2014. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
képernyőzáró*
2014. márc. 23. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
fogd és add vissz a gazdájának!ő majd emléxik arra amit naponta 100x használ!
2014. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kibeszélt itt lopotrol te hulyegyerek?-.- megvan minden tartozéka és a doboza is-.-
2014. márc. 23. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor szépen beviszed minden tartozékával papírjával oda ahonnan vetted és 3 perc alatt megcsinálják


onnan gondolom hogy lopott mert sem kódra sem jelszóra sem e-mail címre sem jelszavára nem emléxel...

de engem nem érint igazold hogy a tied és gond nélkül megcsinálják

2014. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem kéne egyből elitélni és Köszönöm:)
2014. márc. 23. 17:54
 7/7 A kérdező kommentje:
de amúgy meg nem ez a története csak nem gondoltam hogy egyből eliteltek..a kódot a tesom tudta csak én próbáltam feltorni és ez lett belőle...és a google fiokjára tényleg nem emlekszik
2014. márc. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!