Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont vásárolnék...

Mobiltelefont vásárolnék interneten. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Lényegesen olcsóbb árakat találok több webshopnál is, persze tudom a legtöbb angol, vagy német menüs, de még magyarul és függetlenül is lényegesen olcsóbb mint valamelyik szolgáltatónál. Tapasztalatok? Valóban új, és hibátlan készüléket kapok? Mennyire veszélyes így rendelni?
2014. márc. 23. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Link?? Ez így pusztába kiáltott szó. Nem egyformák a shopok.
2014. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Edigital-ból rendeltem fehér S6310-et minden rendben volt vele, vadonatúj készüléket kaptam. Nekem a főszempont a kátyafüggetlenség volt és persze kevesebbe került mint a legközelebbi elektronikai üzletben, meg ingyen szállították ki.

Innen már jópár dolgot rendeltem. Fényképezőgép, LED monitor, wifi router, tablet, bill + egér. Minden rendben és új termékként érkezett meg.

Persze boltja válogatja ugye. Emiatt érdemes utána nézni a neten a vásárlói tapasztalatoknak.

2014. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőlük (első vagyok, én kínaira gondoltam, mert onnan sokat vásárolok), de itthon is vettem.

Webshopos rendelet: 8 napon belül (olykor előzetes értesítést kérnek) indoklás nélkül visszaküldheted, 30 napjuk van a visszautalásra. Bukod a postaköltséget, ez a kockázatod, vállalható.

Én egyszer éltem vele, szerviz szerint hibátlan volt, szerintem nem, nekem volt igazam, mert az "utódja" működött. Csak hibátlan készüléket lehet ugyanis visszaküldeni. Elsőnek nem ment a GPS vevője, szervizes gyerek szerint SIM kártya nélkül nem is kell, volt a szöveg. Nem volt igaza.

2014. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam a fő indok, hogy kártyafüggetlen készüléket szeretnék, persze az ár sem lényegtelen. Gondolok itt a már említett Edigital-ra, az Emag-ra a Mobilarénára... rengeteg ilyen oldal van... Kicsit tartok tőle...
2014. márc. 23. 15:55
 5/8 anonim válasza:

Persze egy kis para belefér. Nálam is az elején mikor elkedztem a rendelgtést. Filmeknél is volt ez, főleg a steelbook-oknál, nehogy sérültek meg karcosak legyenek. Aztán már fel sem vettem a dolgot, természetessé vált az online rendelés.

Szóval ha elszántad magad akkor rendelj nyugodtan!

2014. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 23. 16:50
 7/8 anonim válasza:
Szívesen! Pozitív élményt kívánok! :)
2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nextelshop.hu is megbizható
2014. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!