Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltörött a telefonom kijelzője...

Eltörött a telefonom kijelzője. Javítható vagy nem? A többi lent!

Figyelt kérdés
Lumia 520-as telefonom van és eltörött a kijelzőm. De nem külső a sérülés, hanem belül van rajta egy repedés és a kijelzőm semmit sem lehet látni. Színes csíkok vannak rajta és a törés helye is eléggé virít. Benne volt a táskában egy kis zsebben és mikor kivettem, megnyomtam a feloldó gombot, ilyen volt. Szeptemberbe vettem a telefont. Ugyan a jótállási jegy meg van, de lehet, hogy nem fogják megcsinálni, esetlegesen cserélni a telefont. Annyira nem értek ezekhez a garanciális dolgokhoz. Javítható vagy kuka és újat kell vennem? És ha meg is tudják csinálni, mennyibe fog az fájni nekem? :/

2014. márc. 23. 20:26
 1/1 dersol ***** válasza:
Hogy javítanák meg garanciában? Fizika sérülés, garit buktad.
2014. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!