Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arról lenne szó, hogy van egy...

Nincsnév33 kérdése:

Arról lenne szó, hogy van egy beex m1g-s telefonom, és borzasztó gyorsan karcolódik. Levettem róla a fóliát, mert zavart hogy rávolt írva, hogy wifi, stb. többi lent?

Figyelt kérdés

és ugye azt leszedtem.. hihetetlenmód karcolódik, és én nagyon szeretnék erre a telefonra vigyázni, mert egy számomra igen fontos embertől kaptam.

ma felfedeztem, hogy ugye a a hangszórójámál látszik, hogy van rajta egy fólia szerű valami.meg is néztem lent a sarkánál, és tényleg.

tehát ez most egy fólia rajta, vagy arra szolgál, hogy az érintőgombok látszanak? ármint ha leszedném.. (nem akarom) akkor lejönnének az érintő gombos izék is?

vagy csak egy sima fólia, ami arra szolgál, hogy védje a telefont?


2014. márc. 24. 15:24
 1/1 anonim válasza:
Nem karcolódik az, csak alapból duplafólia van rajta. Körömmel az oldalánál végighúzva el lehet távolítani.
2014. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!