Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet, hogy hivatalosa...

Az hogy lehet, hogy hivatalosan a Sony Xperia L nem kompatibilis a GTA San Andreassal, még is jobban viszi a youtubos videókban, mint az erősebb telefonok?

Figyelt kérdés
Amúgy mi a véleményetek a Sony Xperia L-ről és M-ről? Mennyire viszik jól a játékokat?

2014. márc. 24. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor azt a telefont amit youtube-os videóban láttál azt megrootolták de megtudod csinálni úgy is hogy gépen keresztül letöltöd a telepítőjét(ami egy apk. fájl) ráteszed a telefonodra bemész a fájlkezelőbe v. a saját mappákba ott kiválasztod azt a mappát ahova a telepítőd raktad és feltelepíted ha vmi hibát ír ki akkor beállítások>biztonság>ismeretlen források arra rányomsz és ok utána már tudod is telepíteni. nekem így működik
2014. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ahhoz, hogy például a Play Áruház szerint vele nem kompatibilis játék elinduljon a telefonon, elég ha ezzel a fájlkezelős megoldással elintézem?
2014. márc. 24. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, gyakran kiírja a Play, hogy XY program nem kompatibilis YX telefonnal, de ez gyakran hülyeség. Néha tényleg nem kompatibilis, de csak akkor, ha a program működéséhez kell valami speciális hardver, ami nincs a telefonba.

Pl. egy kamera alkalmazás érthető, ha nem kompatibilis egy olyan telefonnal, amibe nincs kamera (oké, hogy ilyen szinte egyáltalán nem létezik, de így legalább érthető). Vagy pl. távirányítós alkalmazáshoz kell egy olyan telefon, amibe van infra.

De GTA: SA-hoz nem kell semmi, azt csak a Rockstar nem tette hivatalosan elérhetővé, ha leszeded netről az apk-t akkor ugyanúgy fog futni, mintha Play-ről töltenéd le (hisz Play-ről is apk-t töltesz le).

2014. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :) Néztem is a neten, hogy jobban fut rajta, mint akármelyik nagy telefonon, és akkor nem kompatibilis.

Amúgy az L-nek szép a kijelzője? Meg amúgy jó telefon?

2014. márc. 24. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy fut L-en, de mondjuk elég furcsa, ha egy középkategóriás telefonon jobban fut, mint egy nála erősebb telefonon.


Kijelzője amúgy jó, nem egy iPhone vagy HTC One vagy akármilyen csúcskategóriás telefon szintű, de árkategóriájában talán a legszebb a kijelzője, igaz, csak TFT, de a színek szépek, betekintési szögekkel sincs semmi baj, felbontása meg hiába nincs 720p sem, azért nem pixeles (persze ha egy fullHD-s telefonról váltanál L-re, akkor lehet észrevennéd a pixeleket, egyéb esetben nem).


M harderesen nagyjából ugyanaz, szóval játékokat ugyanúgy kéne vinnie, szoftveresen is szinte ugyanaz, hisz Sony mindkettő, viszont M-re lesz Android 4.3, L-re meg csak 4.2.2 van, aztán ki tudja lesz-e rá frisebb, lehet már nem. Látszólag lehet nincs sok újítás 4.3-ban, de azért az újabb mindig jobb, illetve 4.3-ba már van fstrim, amit elég nehéz lenne elmagyarázni, hogy mit is csinál, de a teljesítményen elég sokat dob (nem is úgy dob sokat a teljesítményen, hogy jobb játékokat visz, csak pl. ritkábban akadozik menüben meg ilyenek, bár L sem valami akadozós, de néha előfordulhat).

M-nek egyébként a kijelzője szerintem sokkal rosszabb, ráadásul kisebb is, és a kamerája is jóval gyengébb, bár Xperia L kamerája is érdekes, láttam pár mintaképet ami gyönyörű lett és L-el készült, és pár elég szar minőségűt is, de most neten néztem pár mintaképet, azért nem gyenge, itt egy kisebb album: [link]


Szóval én inkább az L-t venném, M-nek csak a 4.3 az előnye, ami nem rossz, de minden másba vagy egyenlően jók, vagy jobb az L.

2014. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!