Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 ről vélemények?

Iphone 4 ről vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung S3-am és ami azt illeti szeretem is meg nem is, szeretem mert könnyű kezelni, letölteni dolgokat illetve tetszik a menü rendszere. Viszont nagyon nem szeretem benne, hogy hatalmas és nem fér el a kezemben/zsebemben szerintem inkább férfias telefon, csak két kézzel tudok rajta elvégezni dolgokat. ( Mikor megvettem sem ezt akartam venni, de párom rábeszélt ) Ezért gondoltam arra, hogy esetleg cserélek Iphone 4-re. A családban mindenkinek iphone-ja van és megvannak vele elégedve. Sony, Lg , Nokia telefonokat légyszi ne ajánljatok. Csak Samsungban v Iphone-ban gondolkozok.
2014. márc. 24. 18:57
 1/5 anonim válasza:

Hát figyu, szerintem pont a samsungok, meg az iphone-ok a carok, így nem tudom mit vársz? :D

Megnézed a lumia 1520as tesztjét összehasonlítva az iphone 5s-sel és körbe nevetett egyből az iphonet, de még a samsungokat is. :D Tudod más az ízlés, és más, h mik miket tudnak.

2014. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"családban mindenkinek iphone-ja van és megvannak vele elégedve. "

Akkor mi a kérdés? Láthatod náluk, gondolom kipróbáltad, kisebb is, egyszerűen kezelhető is... ha tetszik a családtagjaidé, akkor vedd meg.

2014. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhone 4 már régi, valami újabbat vegyél, 5 5s
2014. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért vagyok kíváncsi a Ti véleményetekre is, mert a családom elfogult ezzel kapcsolatban és mindenképp iphone mellett szavaznak, ezért érdekel más véleménye is. :)
2014. márc. 24. 20:05
 5/5 anonim válasza:
Vazze...látom, ez egy újabb kamu kérdés!!! Teszteket is olvashatsz, senki nem fogja helyetted eldönteni, h mit akarj.
2014. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!