Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-ról mondanátok...

Nokia Lumia 520-ról mondanátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Édesapám ezt a telefont szeretné megvenni kezdő okostelefon használóként. 17000ft lenne. Ennyi pénzért megéri, de a kérdés, hogy mennyire? Hallottam már sok mindent. Nektek mik a tapasztalatotok? Fagy? a hangszórója megfelelően működik? milyen a hangzás? 3 évig bírná vajon?
2014. márc. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Abszolút megéri, főleg 17ezerért, jobban nem kapsz! Nem vagy, hangszórója kiváló, hangos, és biztos bírni fogja még 3 évig!

Édesanyámnak 2 hete vettünk egyet, előtte egy 2006-os kinyitható samsungja volt, és 2 nap alatt már kiismerte magát a telefonon. Első okostelefonnak is tökéletes szerintem!

2014. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*vagy - fagy
2014. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából eddig szimpinek tűnt a dolog, de egy barátnőm azt mesélte h a novemberben vásárolt 520 telefonja sokszor fagyott már neki és a hanszórója sem mindig működik. :S
2014. márc. 24. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak hibás darabok - mint minden gyártónál, pl. én barátnőmnek iPhone4S vodától vadi újan lett elhozva, de kicsomagolás után már nem működött a vaku, és csak úgy szólt a hangszórója, ha összenyomta a telefont. Mindenhol akadnak hibás példány, de ez persze nem jelentik azt, hogy mindegyik az!


A hangszóró problémát el tudom képzelni, viszont a fagyást már kevésbé, nem tudom mit csinálhatott rajta, hogy sikerült fagyást produkálni rajta.

2014. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!