Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet számítani ilyen...

Mi lehet számítani ilyen esetben a szolgáltató részéről?

Figyelt kérdés

Régi telefonom van, kötöttem rá egy éve előfizetést, meglehetősen kedvező (munkahely).

Most előfizetek két év hűségnyilatkozatra, kevés indulóval megveszem telefont, plusz havonta törlesztek 10 hónapig párezret. Ha két év hűség alatt a munkahelyem felmondja a szerződést a telefon szolgáltatóval, akkor mi a teendő? Én rosszul jövök ki belőle? Én magamtól biztos hogy nem fogom. Legrosszabb esetben kifizettetik velem a telefon teljes árát?


2014. márc. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a munkahelyed (a szerződő fél!!) felmondja az előfizetést, akkor kemény kötbért kell fizetnie, azaz szerintem nem fogja megtenni...

Hogy lesz-e ezután telefonod? Azt nem tudom, mert nem tiszta az egész így...

2014. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Flottás előfizetés esetén te számlafizető vagy, az előfizető pedig a cég ahol dolgozol.

A flottás szerződések egy kissé másak mint amit a magánszemélyekkel köt a szolgáltató.

Ne aggódj, nem jársz rosszabbul, akkor se ha bedől a cég, ilyen esetekben kedvező feltéteteket biztosítanak a részedre.

De a munkahelyi kapcsolattartódtól pontos személyre szabott infót kaphatsz (vele kötöttél szerződést).


Ja, a telefon a te költséged, azt úgy intézed ahogy akarod, én az előfizura írtam a fentieket.

A teljes árat a flotta bontás esetén se kérik, simán visszaszáll a szerződés a nevedre és ugyanúgy fizetsz tovább a telóért, plusz az előfizu.

2014. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megkérdeztem ma, és hasonlóan fogalmazott az úriember, ahogy Te is. Adnak egy másik jó előfizetési csomagot és fizetem tovább.

2014. márc. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!