Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg vannak hibái a nexus...

Tényleg vannak hibái a nexus 5-nek?

Figyelt kérdés
Még az iylen apróbbakért megvenném, de olvastam, hogy komoly wifi-, hálózatgondjai vannak.

2014. márc. 24. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen hibája nincs, max egy-két selejtes készüléknek, ami akármilyen márkánál előfordulhat.

De természetesen Nexus 5 sem tökéletes, a kamerája nem a legjobb, és az aksija lehetne nagyobb, de azért egyik sem rossz, csak nem kiemelkedő.

De 350 dollárért, miközben egy hasonló tudású Samsung vagy HTC 600 dollárba kerül, nem lehet panaszkodni.

2014. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért elég sok angol fórumon olvasni ilyet és 120 000 Ft-rt nem szeretnék iylen hibákat. Amúgy ez inkább szoftveres vagy hardveres hiba lehet?
2014. márc. 24. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, mindkettő lehetséges, de az ilyen gyakrabban szokott hardveres gond lenni.


És egyértelmű, hogy nem akarsz selejtes telefont kikapni, de ha mégis azt kapnád, akkor visszaviszed és kapsz egy újat. Amúgy sem kell azt hinni, hogy minden második Nexus 5 ilyet, pontos számokat nem tudok, de 1% alatt lehetnek a hibás darabok.

2014. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem N5-öm van, a hálózattal eddig semmi gond nem volt.

Kb az egyetlen hiba, amit tapasztaltam (és ez is inkább a rendszer hibája), hogy akadozva játssza le néhány .flac formátumú zenémet.

2014. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!