Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha betörik a telefon kijelzője...

Ha betörik a telefon kijelzője, és azt javítja a szerviz, akkor szoftvert is frissítenek automatikusan?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha elvesznének a fotók és videók...
2014. márc. 24. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

"Nem szeretném ha elvesznének a fotók és videók..."


Szerinted mire találták ki az sd kártyákat? Asztali számítógép/laptop? Külső vinyó? Akár optikai lemez? Online tárhely?

2014. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem kötelességük, de szoktak nagy átlagban.
2014. márc. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! És szerionted én annyira hülye vagyok, hogy ha lenne benne sd kártya akkor itt kérdeznék? De mivel nem csak egy repedés van rajta, hanem konkrétan sz*rrá tört a külső-belső képernyő, így én itthon nem tudok vele mit kezdeni, te nagyokos!!!!!!!!
2014. ápr. 15. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A kijelző sérülésétől az usb kapcsolat még működik, nagyokos... A fontos adatok archiválását sem a hiba keletkezése után kéne megoldani, nagyokos... Így jártál.
2014. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!