Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap viszem a telefonomat...

Holnap viszem a telefonomat szervizbe. Az adatok megmaradnak a telon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Telekomhoz viszem.Valószínű,hogy kijelző illetve akksi cserele lesz benne,mindez garanciával.A fájlok nem vesznek el ugye?(Képek, üzenet stb...)

Még annyi,hogy ez az AppLock program milyen?

letöltöttem és az smseket meg ilyenek lezároltam nehogy megnézzék.


2014. márc. 25. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyi hogy az aksi csere azért lesz mert nem egyszer volt olyan,hogy pl.15%on volt a telefon és egyik pillantról a másikra kikapcsolt.És volt olyan is hogy rajt volt töltőn és rendesen merült,17%on volt a telegon és mire újra ránéztem már csak 7% volt.Pedig jelezte hogy tőlt.Ez aksi hiba ugye?
2014. márc. 25. 17:34
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a "helyes" írásért
2014. márc. 25. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akinek nincsenek mentései a számára fontos dolgokról, az egyszerűen hülye, ezt nem tudom finomabban fogalmazni. A szervíz is magasról leszarja, hogy mi van a telón, ha úgy érzik, hogy kell egy romfrissítés. Tégy belátásod szerint, de ne gyere a jövő héten, hogy "hogy lehetne visszahozni a képeimet"
2014. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Letörli az appot, és már mindent lát. Sőt le sem kell törölnie, úgyis meg tudja nézni.... Ki kell törölni mindent belőle. Az adataid pedig elvesznek, mert mindegy mi baja, sw frissítés az első.
2014. márc. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!