Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 2-őm van...

Samsung galaxy mini 2-őm van és nem kapcsol be lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
valamelyik nap lefagyott és lezártam aztán 3óra múlva újra akartam indítani és nem megy elkezd bekapcsolni kiírja azt hogy samsung a teló nevét aztán rezeg és újra indul

2014. márc. 26. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
hard reset
2014. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Madve ***** válasza:

Kezdésnek vedd le az akkut néhány másodpercre, majd tedd vissza, aztán próbáld meg bekapcsolni.

Ha nem változott, akkor bekapcs után nyomd le és tartsd 5mp-ig a bekapcsoló gombot és a hangerő gomb felső részét.

Ha ez sem segített, akkor bekapcsolásnál bekapcsoló gomb és home nyomva tartva, ez betölti neked a recovery menüt, ahol a hangerő gombbal navigálhatsz, ott kiválaszthatod a hard reset/reset factory settings/ vagy wipe data pontot. Ez a lépés visszaállít mindent gyári állapotra, szóval töröl mindent, ami a telefonon van, szóval tényleg csak akkor használd, ha már nincs más hátra...

2014. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Madve ***** válasza:
Esetleg még megpróbálhatod töltőre dugva is bekapcsolni, lehet, hogy szimplán az akku túl gyenge. Ebben az esetben hagyd néhány percig töltőn, mielőtt bekapcsolnád.
2014. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 oszika05 válasza:
Hard resetelni kell(a home+bekapcsológomb+hangerő le gombot nyomva kell tartani 10mpig, és ott a hangerő gombbal kiválasztoda wipe data/factory resetet és a bekapcsoló vagy a hone gombbal választod ki). De vigyázz, mert így az összes program elveszik a telódról(telefonszámok is), de a memóriakártyán megmarad minden. Deha a google fiókod csinált biztonsági mentést, akkor azt visszaállítja magától.
2014. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem igazán akaraja beadni a rrecovery menüt amert valami warning!ot ír ki
2014. márc. 26. 16:38
 6/9 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám jelenleg és semmi nem válik be...te végül mit csináltál?
2014. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vettem egy másikat
2014. dec. 14. 23:44
 8/9 Tmmark válasza:
És ha a hard resetet sem hozza be azt csinálja sem képernyő csak rezeg folyamatosan valaki valami?
2015. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fannikah155 válasza:
mennyi évig használtad a telót ikor ezt csinálta ? nekem is ez a problémája valaki tud valamit ?
2015. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!