Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb fajta telefon?

Virág88 kérdése:

Melyik a legjobb fajta telefon?

Figyelt kérdés
Pl:Iphone,Samsung,Htc,Huawei,stb

2014. márc. 26. 14:42
 1/6 Gregor555 ***** válasza:
Mindent figyelembe véve csak az Iphone! Igaz nem olcsó, de ezzel együtt minőséget, megbízhatóságot és jó kezelhetőséget kapsz. Nagyon sokféle telefonom volt így határozottan tudom ajánlani, én már csak Iphone-ban gondolkodom mióta megvettem az első Almámat :)
2014. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 oszika05 válasza:
Az attól függ :D Dzerintem a HTC a legjobb, de ha választani akarsz, akkor fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy mire akarod használni :D Ha csak e-mailt nézel, vagy facebookozol, akkor egy nokia lumiat ajánlok, mivel az olcsó, és a legtöbb középkategóriás telefonnal ellentétben gyors. De ha már komolyabb dolgokra is szeretnéd használni, de nem akarsz annyit kiadni rá, akkor egy nexust ajánlok. Nekem nexus 4-esem van, és meg vagyok vele elégedve. Az egyetlen hátránya a kamera, mivel az csak 8megapixeles, de nekem ez is elég. Egyébként egy ilyet 60 ezerért szerzel, és már komoly játékokat is elbír. Hogyha fotózni akarsz, akkor egy lumia 1020at ajánlanák(41megapixeles kamerája van), vagy egy sony telefont, vagy egy iPhone-t. Utóbbihoz sok olyan kiegészítőt is találsz, ami növeli a kamera minőségét. Ha szereted a zenét, és sokat hallgatsz a telefonodon is, akkor ajánlom a HTC One-t, ami 2013 év telefonja díjat is kappott, és beats hangszórói vannak, és piszokgyors. De mindenesetre, ha veszel egy telefont, feltétlenül nézz meg róla egy tesztet(ajánlom figyelmedbe a mobilarena.hu -t :D), és így könnyebb lesz a döntésed. Sok sikert a választáshoz :D
2014. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Android terén HTC, iOS terén Apple (más nem is lehet), WP terén Nokia. Mindent összegezve szerintem ezt nem lehet megmondani.
2014. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A másodikat annyiban javítanám, hogy a megapixelnek vajmi kevés köze van a képminőséghez.
2014. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek a Samsung ?
2014. márc. 27. 19:57
 6/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hosszú távra nem költenék Samsungra a gyengék optimalizált szoftver miatt. A csúcskategóriában még nem rosszak, de a többi fostalicska.
2014. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!