Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telot lehet venni...

KETTILA kérdése:

Milyen telot lehet venni 30000ft-ért?

Figyelt kérdés

(hasznaltan? 30000-nel tobbet nem akarok ra költeni de azert lehessen normalisen netezni rajta ilyesmik

a valaszokat kossz :D :):):):):):)


2014. márc. 26. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
35000-ért vehetsz Xperia SP-t. Nekem ilyen van, szerintem teljesen jó. Netezni is jól lehet rajta.
2014. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha így megzuhant az SP ára akkor azt! Én még augusztusban vettem 120-ért, azóta is imádom, hihetetlenül időálló a szoftver, nemrég kapott android 4.3 frissítést, akkuja még mindig bírja netezéssel másfél napig. :)
2014. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

35-ért használtan SP? Nem nagyon, max néha-néha egy darab, de inkább 50 körül van vagy még többért.


Egyébként ennyiért valami jó kínai telefon vennék, pl. Xiaomi Redmi Note, bár az lehet kicsit túl van már a 30k-n, de nagyon jó telefon.

Vagy egyéb kínai telefont, 30k körül vannak újonnan egész jók, amik "márkásak" is, tehát azért megbízhatóak (lehet nem annyira, mint egy HTC vagy Sony vagy akármi, de eléggé azok).

2014. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Újonnan vettem 35-ért SP-t nem használtan.
2014. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár apám aranykártyás lehet, hogy azért volt annyi.
2014. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!