Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom szinkronizálni...

Miért nem tudom szinkronizálni a névjegyeket a sim kártyáról?

Figyelt kérdés
van egy samsung galaxy s advance okos telefonom és sehogy sem tudom szinkronizálni a névjegyeket. rámegyek hogy névjegyek szinkronizálása a sim kártyáról és azt írja nem található rajta név. bele raktam egy régi nokiába és azon érdekes ott vannak a nevek a sim kártyán. mi lehet a gond ?

2014. márc. 26. 23:35
 1/2 Madve ***** válasza:

Biztos, hogy azok a névjegyek a simkártyára vannak mentve, és nem a régi nokia memóriájába? Ha igen, akkor a legjobb módszer, ha felteszed a gépedre aéaz ovi suitot, készítesz egy biztonsági mentést a nokia telefonról, majd feltelepíted Kies-t, abban kiválasztod, hogy nokiáról szeretnél adatot átmenteni,majd negmutatod neki, hogy hol van a biztonsági mentésed, és szépen átrakod vele a névjegyeket a samsung telefonra. Ez annyiból jobb, hogy nem lesznek rövidítve a névjegyek a simkártya korlátai miatt, és át tudod menteni az sms-eket és egyéb fájlokat is a régi telefonodról, ha akarod. Sms-eknél ha azik összefűzött hosszú üzenetek voltak, akkor a végük hiányozni fog, viszont jön az összes kép, zene, miegymás.

Ha ez nem járható út akkor nokián belül a névjegyeknél kiválasztod az opciókat, és ott kell lennie egy olyan pontnak, hogy névjegyek simre másolása, vagy hasonló. Ebben az esetben egy névhez csak egy telefonszámot fog másolni, semmu más adatot, és a nevek végeit levagdoshatja. Emlékeim szerint 10-12 karakter neveknél a max hossz simkártyán...

2014. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott a problémám, köszi a választ, egyébként néztem hogy nem e a nokia telefon memóriájában vannak e a nevek és nem ott voltak hanem a simen,
2014. márc. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!