Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon hibája hogy sokszor...

A telefon hibája hogy sokszor bezárja a programot, böngészőt, meg akad a ui vagy az android jelly bean a szar?

Figyelt kérdés

Sony Xperia s telefon. Olvastam, hogy vannak vele gondok hogy sárga a képernyő nincs ilyen gondom, inkabb időnként bezárja a YouTube ot böngészőt, hogy leállát az alkalmazás.

Ez sony hibája vagy au android jellybean az ilyen?

Egy iosnel nincs il, en gond? Vagy egy Windows phone nal?



2014. márc. 27. 10:48
 1/5 Tengor ***** válasza:
Bezárhatja amiatt is, mert kevés a memória az alkalmazásnak, de azért is ha fizikailag hibás a memória.
2014. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xperia SP ilyen.
2014. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindkettő hibája mert ROSSZ márka , nekem iPhone4-s-sem van semmi bajom bele nem akad nem fagy ( természetesen ) mivel Steve Jobs alkotta :)
2014. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Trend Lite van...állítólsg irtó rosz de pl nekem jól megy.Már 2 éve van meg és nincs semmi baj vele pedig Androidos...
2014. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az egyébként csapni való Samsung Galaxy Acemmel ugyanezt tapasztaltam régebbi androidon. Viszont WPn még több hónap után is sose volt ilyen. Habár a WP eleve kevesebb memóriát használ. Szóval WP ehhez képest sokkal jobb. iOS-t rövid ideig használtam, csak kipróbálásra volt nálam. De ott se volt ilyen, hogy valami lefagyott volna.
2014. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!