Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok csatlakozni a...

Hogyan tudok csatlakozni a laptopom netéhez telefonon keresztül?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam a wifit, meg is jelennek eszközök, de egyikhez sem csatlakozik, pedig nincs jelszóval védve. Hogy csináljam, hogy kipróbáljam a telefonomon a netet?

2014. márc. 29. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami neked van ROUTER,arra kell csatlakoznod.A telefon által felderített wifik közül, az általad használtra kell "rákattintanod",ha nincs jelszóval védve akkor csatlakozni fog.

2014. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, de nem hozza be az én gépemet, vagy azt írja, hogy nincs a tartományban, vagy, hogy jelszóval védett, vagy hogy letiltva. Vagyis nem lehet a netemről lopni a netet? Hogy állítsam be, hogy lehessen?
2014. márc. 29. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a laptopodhoz kábel keresztül jön a net akkor ezzel: [link]

tudsz wifi routert csinálni belőle.

2014. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kábelen keresztül jön :/
2014. márc. 29. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg gondolom van saját wifi routerod amit állíts be. Ha nincs jelszó vagy más védelem akkor csak indítsd újra.
2014. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

...picit zavaros most...:(

Mit is szeretnél csinálni?

Van-e wifi routered?

Milyen internet szolgáltatásod van a laptopon...?

2014. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam az internetszolgáltatót, hétfőn jönnek megcsinálni, mert nincs feltelepítve valami, amivel lehetne wifizni, szóval sehogy nem tudnám megcsinálni egyedül :/ :D

Köszönöm azért mindenkinek a segítséget! :)

2014. márc. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!