Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a Nokia Lumia...

Hogy kell a Nokia Lumia 800-as telefonomra rátölteni a zenét?

Figyelt kérdés
Le van töltve a Zune jelentkeztünk is rá használtam is már,pl. képeket is töltötem vele a telefonomra de zenét nem tudunk...valaki mondja már el normálisan://előre is köszönöm az értelmes válaszolóknak!:)))

2014. márc. 30. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali! Ha jól emlékszem, akkor a dokumentumok könyvtárban a zene könyvtárba bemásolt zenéket a zune programmal meg tudod találni a gyűjtemény oldalon és azon belül pedig a zene oldalra kattintva. Ezután pedig megfogod a kiválasztott zenéket egyesével, vagy ha jól emlékszem akkor az összeset kijelölve is megfogod egérrel és áthúzod a bal alsó sarokban található "telefonra". Ha csak felé viszed az egeret (telefon jobb alul) akkor tán ki is írja hogy zenéidet ide húzva másolhatsz a telefonra. Már nem emlékszem a pontos szövegre mert már WP8 as telóm, van, ahhoz nem kell zune. Ami fel lett másolva zene, annál megjelenik egy pici kis telefon jel a zeneszám mellett. Másolás közben kiírja, hogy média frissítése. Remélem segítettem. Ha valami nem sikerül írj és ha gép előtt leszek és ide felnézek akkor segítek, ha tudok és utána nézek, mert még meg van a progi és a régi teló is. A gyerek kapta meg. Üdv: L.
2014. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a Zune-on sincsen zene mert arra se tok rá tenni, meg másolni is, hogy kell???:(
2014. márc. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!