Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betudom kapcsolni a mobilnetet?

Betudom kapcsolni a mobilnetet?

Figyelt kérdés
Anyum rajött hogy elég sokat netezek a telomról ugyhogy bement a telefonboltba es letiltotta a mobilnetemet.Ezt telefonrol valahogy nem tudom visszaállítani?Már küldtem +netstrart uzenetet de nem hasznalt

2014. márc. 30. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonról nem tudod, menj be te is a szolgáltatóhoz és oldasd fel a tiltást vagy regisztrálj online ügyfélszolgálatra, és ott is fel tudod oldani.
2014. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nincs mobilnet előfizetésed, akkor jogos a tiltás, mert a gatyátok is rá fog menni a számlára, inkább fizess elő mobilnetre, már egy ezresért is több száz megát adnak.
2014. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben megfogadom a tanacsot.koszonom:)
2014. márc. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!