Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is magától átállitódott...

Nektek is magától átállitódott előre egy órát az óra a Nokia lumia 520 as telefonotokon?

Figyelt kérdés

Reggel mikor bekapcsoltam a Nokia lumia 520 telómat ,előre akartam vini az órát egy órával,mivel éjjel kellett előre vinni az órákat és lestem,hogy annyi az idő amennyinek lenni kell,ez magától előre vitte magát.

Ez a telóm amúgy két hónapja van nekem és mégis nem élt meg óraátállítást.

Nektek is magától átállitódott?



2014. márc. 30. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik okostelefon tudja ezt.
2014. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:

Mert OKOStelefon. Érted.

Amúgy pedig a telefonok jó ideje képesek a hálózatról szinkronizálni az órájukat. A hálózat pedig automatikusan átállítódik.

2014. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Tehát telefon amivel játszani, filmezni, zenét hallgatni, fotózni, videózni, netezni lehet, még az órát is átállítja? Ez már azért túlzásnak tűnik. Nem kamuzol???
2014. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!