Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok gyári rom-ot...

Hol találok gyári rom-ot galaxy s2-re?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor a jelly bean 4.1.2 őt. De a réggebiek is jók nekem. Olyan linket írjatok ami egyből a romot dobja ki rákattintok letöltés és már írja mentés helye... Mert linkelték nekem az eredeti oldalt is, de azon egyálltalán nem találtam meg.

2014. márc. 31. 20:35
 1/7 dersol ***** válasza:
googleben
2014. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
google... Aha persze. Rámégyek jelly bean s2re azt nem is az jön be hanem más romok más telefonra...
2014. márc. 31. 21:25
 3/7 dersol ***** válasza:

tanuld meg használni

szerinted hol kezdi el bárki keresni?

2014. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sammobile.com


vagy xda fórumon...

De tényleg nem nagy cucc beírni a gugliba hogy Galaxy s2 stock rom...

2014. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugygondoltam ,hogy van itt valami profi rom,szoftvermániás aki biztosan megtudja mondani mi hol van... Mert unom már az átbszos oldalakat amikor írja ,hogy itt letöltheti xy klikk azt közbe mást tölt le...vagy átírányít más oldalra aminek semmi köze nincs a letölteni kívánt tartalomhoz.
2014. ápr. 1. 14:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugygondoltam ,hogy van itt valami profi rom,szoftvermániás aki biztosan megtudja mondani mi hol van... Mert unom már az átbszos oldalakat amikor írja ,hogy itt letöltheti xy klikk azt közbe mást tölt le...vagy eltávolított,lejárt oldal vagy: átírányít más oldalra aminek semmi köze nincs a letölteni kívánt tartalomhoz.
2014. ápr. 1. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha regisztrálsz a sammobile.com-ra, onnan le tudod tölteni.

Annál hivatalosabb firmware nincs is :D

De a te helyedben próbálgatnék custom romokat, nagyon jófélék is vannak köztük.

2014. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!