Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsak a hangerőn?

Altrifla kérdése:

Hogyan állítsak a hangerőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Xperia ray készüléken szeretném a képernyőzár feloldásakor valamint fényképezéskor (zárhang) hallható hangot erősebbre állítani. Most szinte 1általán nem hallhatók (Hangosabbak voltak!). A hangbeállításoknál 3 lehetőség van 1ikre sincs változás. A hangerőgombokkal + a médialejátszó vagy a kagyló hangját lehet módosítani.

A szoftver a legfrissebb, gyári :-). A készüléket már többször ki és be kapcsoltam.


Van valakinek ötlete?

Köszönöm.



2014. ápr. 1. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghibásodott szoftver? Ez egy próbát megér: teló kikapcs először benyomod a hangerő le gombot és nyomva tartod és utána a bekapcsoló gombot ha bejött egy menü a hangerő gombot eleresztheted hangerő fel le gombbal tudsz lépkedni a menüben és a bekapcsoló gombbal tudsz rámenni a általad választott dologra de nekünk a Factory reset kell! és nyomsz egy ilyet!!
2014. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
DE VIGYÁZZ MERT AZ ÖSSZES ADATOD ELVESZIK KIVÉVE AZ SD KÁRTYÁRÓL DE HA NEM AKAROD HOGY ELVESSZEN AKKOR play on van backup progi azzal lemented az egészet és vissza állítod utána!
2014. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne beszéljél már hülyeséget előző válaszoló. Amiről te beszélsz CWM Recovery.. -.- "A szoftver a legfrissebb, gyári" A Recoveryhez root kell és neki kell feltelepíteni, a Factory Resettel pedig letörölné a ROM-ot.. Egyébként magára a kérdésre sajnos nem tudom a választ.
2014. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, már én is hülyeséget beszélek xdd. A ROM-ot nem törli, csak az adatokat.
2014. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!