Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokszor elrontott minta. Mi a...

Jegas kérdése:

Sokszor elrontott minta. Mi a teendő? Lent több.

Figyelt kérdés
Sziasztok.Történt egy olyan, hogy egy rokon kislány megpróbálta feloldani a telefonom és mivel nem sikerült neki többször is megpróbálta, elég sokszor gondolom.Így a telefon azt írja, hogy jelentkezzek be a gmail fiókomba hogy megbizonyosodjon róla, hogy én vagyok-e.De nem fogadja el az adatokat, pedig pontosan írom be.Gondolom azért mert nincs internet kapcsolat és így be sem tudom kapcsolni.A root menüt meg nem hozza be, hogy találhassak ott valami megoldást.A szóban forgó telefon egy Vodafone Smart 2.Előre is köszönöm a segítséget.

2014. ápr. 1. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezért nem használom a mintát. Ha be van kapcsolva a Wifi, vagy az adatkapcsolat, nincs baj, megadod a gmail jelszót (azt kéri) és már fel is oldja. Ha nincs adatkapcsolat.... marad a factory reset, minden veszik.
2014. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, szerintem is felesleges, mert ha valakinek odaadod a telefonod, akkor evidens, hogy használni is akarná, de ha meg illetéktelen kezébe kerül, az meg úgysem az üzeneteidet akarja elolvasni, hanem egyből kikapcsolja, majd csinálja a gyári visszaállítást, utánna meg eladja.
2014. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!