Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Vivaz Pro...

Sony Ericsson Vivaz Pro telefonom bal felső sarkában amit nyomok azt jobbra érzékeli egy centivel, mit tegyek? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Üdv. adott egy Sony Ericsson Vivaz Pro telefon.

Ha a kijelzőt a lehető legszélén, a bal felső sarokban megérintem azt jobbra egy centivel eltolva érzékeli, képtelenség megnyomni valamit ott (pl fényképezőnél, médialejátszónál ami ott van gomb nem tudom megnyomni, még a menüben is néha mást nyom) Kalibrációt nem tudom elvégezni mivel azt a bal felső pontot mikor kéri, hogy érintsem meg nem tudom. (mivel odébb érzékeli ahol nem veszi be)


Lefényképeztem és ábrázoltam egy képpel, hogy hogyan értem:

[link]

Ahogy látjátok a kártyalapot végighúzom a kijelző szélén, követi az ujjamat de a végén egy centivel feljebb megy a kártya mint az ujjam.


Esetleg valami ötlet, mi a teendő vagy mi baja lehet?



2014. ápr. 2. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!