Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z1. Most fogok...

Sony xperia Z1. Most fogok ballagni és egy ilyen telefont szeretnék. Megéri az árát?

Figyelt kérdés

Általános iskolából ballagok.

Igaz,hogy ez a telefon vízálló?

Lehet vele telefon képernyőt fényképezni? Pl. Úgy mint egy iPhone telefonnál.

Tapasztalat?


2014. ápr. 2. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán az óceán fenekén ballagsz? Amúgy ha ráguglizol, többezer találat van rá, de ha ez bonyolult, írhatsz a gyártónak is.
2014. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hardveresen a legerősebb telefonok egyike, ráadásul Sony, szóval japán minőség ezek fényében így együtt a 130ezer körüli ár viszonylag olcsó is!
2014. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem vitatom, hogy jó telefon. De bakker, egy gyereknek ugyan mire kéne egy ilyen drága készülék? Jó hogy szentté nem avattatja magát, amiért ballag. Pár játékra, kicsit netezni simán örülhetne egy olcsóbbnak is. Na, meg mit fog ez érni két év múlva? Szerintem örök emlék pölö egy ékszer. Én már idős vagyok, 14 éves koromban nem volt még mobiltelefon, de azért menü kütyük igen, kvarcjáték, videojáték, zenélő kvarcóra, amiken ma már mindenki röhög, én is. Viszont a ballagásomra kapott aranyláncom még mindig megvan. Biztos maradi vagyok, vagy akkor más volt a szokás, de nem idétlenkedtem a szüleim pénzén. Azt ne mondja nekem senki, hogy egy gyereknek munkához kell egy ilyen telefon.
2014. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 évvel ezelőtt lett meg az első okostelefonom. Azóta az van meg és használhatatlan,hívni sem tudok vele.

Én 50 000Ft-t találtam

2014. ápr. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!