Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék leszokni az új...

Hogyan tudnék leszokni az új okostelefonom folytonos nyomkodasáról?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy új okostelefont, nagyon korszerű, és egész egyszerűen egész nap azt nyomkodom, nem tudom letenni, a rabja lettem. Diák vagyok, tanulás közben sem tudok odafigyelni, muszáj a telefonomhozhoz nyúlni . Nagyon nagyon zavar, ea nyomasztó ez a dolog, mégsem tudok változni . Kérem, ha van vmi ötlet, nagyot segítene. Előre is koszonom.

2014. ápr. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben amíg tanulsz,kapcsold ki, némítsd le, vagy add oda anyunak/apunak, idősebb testvérnek, bárkinek, aki nem adja vissza, amíg tanulsz.A Facebook értesítéseid utána is ottlesznek, semmiről nem maradsz le.
2014. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog mint a dohányzás....nehéz róla leszokni....
2014. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 strikeman válasza:
Na ezért sem vettem még olyat. Amúgy is idegesít, amikor társaságban vagyunk és valaki tuti, hogy azt a szart nyomkodja! Egész egyszerűen ne vedd elő. Ha kell, hagyd egy másik szobában, ha otthon vagy. Rá lehet kattanni, az tuti.
2014. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Ha nem vagy fészbúkfüggő, ki fogod gyógyulni.

Az új telót én is hetekig bújtam. A Z-m október óta megvan és még mindig találok benne új dolgokat.

Pár hónap alatt megszokja az ember, hogy rutinszerűen használja és csak arra, csak akkor, amire és amikor neki praktikus.

De amíg ez beáll, addig is tudni kell, hogy ez állatira nem a legfontosabb dolog az életedben.

Ha nincs annyi akaraterőd, hogy iskolaórára benyomd a repülő módot és békén hagyd, akkor a baj veled van, ha nem a telóval cs@sznéd el az időd, akkor mással, simán nem figyelsz rendesen.

2014. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet, igen, igaz hogy velem van a baj, és a koncentrációs képességeimmel,es a telefon csak ront a helyzeten, de a segitsegetekkel ezen is tuljutok, köszönöm. :)
2014. ápr. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!