Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy alkalmazást Samsung galaxy ace telefonomra és állandóan olyan ablakokat hoz ki hogy email .... leállt, google alkalmazás ... leállt, üzenet kezelő leállt, kezdőképernyő leállt, és állandóan csak jönnek az ablakok és nem tudok semmit csinálni, mit tegyek?

2014. ápr. 3. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

állítsd vissza gyári állapotba

aztán add el

és vegyél rendes telefont, pl. iphone

2014. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem tudom visszaállítani mert szinte mindig lefagy, ahogy kijön az ablak és le ok-ézom egyből jön a következő rá kb. 5 másodpercre.
2014. ápr. 3. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomd egyszerre a home+bekapcs.gombot.
2014. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SylwerStone ***** válasza:

1.

Te aztán nagyon értelmes választ adtál. -.-"

Én is azt javaslom, hogy factory resetet csinálj. Hívd elő a recovery menüt, úgy, ahogy előttem leírták és keresd meg azt a menüpontot.

2014. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves utolsó az első jól írta!!!!

Ez a telefon nem műkodik mert egy fos. (nem kell pofázni nekem is ilyen van és én is már 7x visszaállítottam gyári beállításokra) de mindig elromlik, újra és újra..Semmit nem tudok vele már csinálni..

2014. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!