Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nokia lumiát vegyek,...

Milyen nokia lumiát vegyek, he 50 ezer Ft-ig akarok? Azon kívül tudtok mondani még ehhez hasonló jó okos telefonokat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 18:06
 1/1 anonim válasza:

Lumiába 620as leírások alapján a legjobb, ha kártya függetlenül és 50eFtig szeretnéd. Előfizuval nem tudom, úgy biztos több a választék.

/ Én is olyat vettem volna, de végül lett több zsém és az 1020as mellett dönthettem.

Tesztek tudsz nézni a mobilarénán, és telefongurun is. Ill. ottani fórumokon is sok egyéni tapasztalat olvasható, de ez már csak mellékes infó. /

Egyéb készülékekbe pedig a htc mobiljai tetszettek még, eddig az árig bármelyik.

2014. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!