Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja a programok frissít...

Miért írja a programok frissítésénél a telefonom, hogy a telepítés nem sikerült az usb háttértároló eszközön vagy az sd kártyán?

Figyelt kérdés
Androidos Galaxy S4-em van, eddig minden jól működött rajta. Legutóbb megpróbált frissíteni pár alkalmazást, akkor írta ezt ki. Van benne sd kártya, leválasztottam, kiszedtem, újraindítottam, de nem használt. Még mindig ezt írja. Mit lehet tenni?

2014. ápr. 4. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor szokott csinálni, ha nincs elegendő hely a beépített memóriában. Próbálj meg némi helyet felszabadítani a belső memóriában, egy két felesleges app törlésével.
2014. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A belső memóriában 8 gigából 2 még szabad, úgyhogy nem hiszem, hogy attól lenne :/
2014. ápr. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!