Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefon hibája?

Mi lehet a telefon hibája?

Figyelt kérdés

sziasztok nem tudom olvassa-e ezt még valaki én is segítséget kérnék a problémámra

van egy xperia minim, ami eddig hellyel-közel jól működött, aztán egy idő után azt játszotta hogy hol elment róla a hang teljes egészében, 2 hét múlva vissza, ez mostanra valahogy abbamaradt de most van jobb...


tegnap kikapcsoltam, jó régen volt már úgy, állt kikapcsolva néhány órát kb. kapcsolom be, bejelentkezik, beírom a pin-t egy pillanatra be is jön a kezdőképernyő majd újraindul. simkártya nélkül simán bejön a menü és tökéletesen működik. de ha kártyával indítanám minden egyes alkalommal újraindul a pin után valaki mondja meg ez most mi? nem a sim a hibás, másik telefonban működik. van még egy dolog, ez a telefon sosem volt frissítve, 2011 óta mikor megvettem a gyári android van rajta. ez lehet a baja? kérlek titeket valaki segítsen


2014. ápr. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, akár gyári rommal, akár főzöttel. Ennyi idő után a legjobb rendszer is belassul (még a teljesen kipucolt főzött romok is).
2014. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
frissítettem azóta az androidot, azóta is ugyanazt csinálja:(
2014. ápr. 4. 13:28
 3/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ne frissítsd, hanem rakd újra.
2014. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogyan kell... mennyire veszélyes az újrarakás és miylen bonyolult, lehet szervízbe kéne vinnem hogy el ne rontsak valamit mégjobban?
2014. ápr. 4. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, aki tudja, mit csinál. Szervizbe ne vidd, csak lehúznak.
2014. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!