Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg lehet 200 Forintért...

Tényleg lehet 200 Forintért venni mobilnetet a T-mobile-nál? Mi igaz ebből?

Figyelt kérdés

Osztálytársam barátja megcsinálta osztálytársamnak a mobilnetet, ami 2 hónap 200 Ft. (30-as telefonszám) Ez lehetséges? Utánanéztem a T-Mobilenál (vagy Telekom?!), és semmi ehhez hasonlót nem láttam, de lehet én néztem csak el. Azt mondta osztálytársam, hogy a barátja felhívta a T-Mobile tudakozót és úgy kért valami csomagot, amibe ez volt.

Ez tényleg lehetséges? És ha igen, akkor utána se kell a 200 Forinton kívül fizetni érte?


2014. ápr. 4. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

500 MB 200 Ft. 1 teljes hónapig plusz az aktiválás hónapjában.

Utána 1000 Ft.

2014. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! És még annyi lenne a kérdésem, hogy például ha szeretném használni 2 hónapig, tehát akkor 200 Ft-ot kell vizessek érte, de az 1000Ft/hónapot már nem szeretném akkor azt lelehet mondani, vagy kötelező lesz befizetni?

Esetleg eltudnád linkelni, ahol ezt olvastad??

2014. ápr. 5. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármikor le lehet mondani:


[link]


[link]

2014. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!