Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megveszem a galaxy S5ot...

Ha megveszem a galaxy S5ot mennyi ideig használhatom ha vigyázok rá?

Figyelt kérdés
Legalább 5-10évre akarok telefont venni
2014. ápr. 4. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
annyit simán ki fog bírni
2014. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5-10 évre? Remélem nem komoly kérdés.

Kb 3-4 évet valszeg kibír.

2014. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aksiját tuti cserélni kell majd,az tuti nem bírja ki.Maga a készülék bírja.Támogatást nem sokáig kap.Hardveresen is lesznek nála jobbak 1 éven belül.Appok szerintem fognak rajta futni bár előbb-utóbb lesznek olyanok amik nem.De megéri,viszont én ilyen hosszú távra manapság nem vennék telót.3-4 év reális de 10??
2014. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dontbefool


Te hülye vagy. Már 3 év múlva olyan fejlődés lesz a technológiában, hogy az S5 szinte már majdnem csak középkategóriás telefon lesz addigra...

2014. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt én értem de maga a telefon számomra ideális lenne hosszú távra tudását kamera minöségét alapul véve.
2014. ápr. 4. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:

négyeske szépen beszélj

azt kérdezte kibírja-e a telefon

nem azt hogy pöpecen fog e működni 10 év múlva

értelmezd a kérdést mielőtt idehánysz

2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor leírom:


Nekem a samsung 5 lenne az a telefon ami az igényeimet kielégítené, nem akarok hd kivetítőt meg holografikus billentyüzetet mint ami az iphone 6ba lesz, persze ha van nem baj de nincs szükségem további fejlesztésre.


Nagyon jó minőségű fényképezőgép, kamera, GPS, internet, pdf reader, egy-két unaloműző játék és kész.


Tudom, hogy 2 év múlva elavul és akkora már lesz 5d-s időutazó, mesterséges intelligenciával rendelkező 1000 megapixeles csúcsgép de nem érdekel.


Mint készülék meddig ? Kisebb nagyobb beavatkozás mint aksi csere, füllhallgató csere, kisebb szervizelés stb .. belefér.

2014. ápr. 4. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Direkt úgy vannak legyártva az okostelefonok, hogy pár (nem tíz, hanem pár) év alatt elromoljanak, hogy a kedves felhasználó újra elverhessen százezreket.
2014. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!