Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány forintért lehet megszabad...

Hány forintért lehet megszabadulni egy nokia lumia 520tól?

Figyelt kérdés

Windows Phonos!

Szerintem rossz az aku mert hamar lemerül! :/



2014. ápr. 4. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

akkor miért nem gariztatod?

egyébként láttam már 19ért is de most hogy megint jelentek meg s budgetes lumiák talán mmégkevesebbért tudsz megválni tőle

2014. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az okostelefonok gyorsan lemerülnek. Az enyém is max 2 napot bír, ha nem csinálok vele semmit.
2014. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Franc ezt a szart.

Mert azt mondták hogy ez alap üzemidő amit hoz csak ilyen gyenge az aku.

Mindegy legalább kapok valami kis pénzt utánna!

Igazábol ha 13K lenne kártyásan, újonnan sem kellene már…

KB 30Kért milyen androidos telefont tudnátok ajánlani?

2014. ápr. 4. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet az enyém kivétel? Pedig azért sok mindent megcsinál nekem, sosem akadt:2SIM, 4", 2mag, 1GHz, 1GB ram (ez nagyon jól jön)..

És még volna 1 napja, persze csak készenlétről van szó, így alakult éppen, úgy 1 telefon naponta, de ez szerintem szuper..

[link]

2014. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De az biztos egy jó telefon nem ez a hulladék!
2014. ápr. 4. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szólsz ahhoz, hogy Kínából vettem (itthon ismeretlen Jiayu cég, de Kína legnagyobb belföldi gyártója) 140dollárért, itthon rácsaptak még 9000Ft-ot vám és áfa gyanánt.

Kiválóan teszi a dolgát, kifogástalan minőségben, tökéletes illesztésekkel, igaz már nem az eredeti rom van rajta, mert az tele volt kínai appokkal. Hozzá pótakku 9 dollár, műbőr tok 6....

Mindig olyat választok, amihez előre tudom, mert megnézem, hogy van-e egyedi, akár magyar nyelvű rom.

Van, csak ehhez 15... És ez csak a G2 típus, mert van G2S, G3, G4. G5 és már van ebből a családból G1F is.

Ez volt az egyetlen nem pingpongűtő, 4" méretű, nagyobbat nem vagyok hajlandó hordani.

3 van a családban....

2014. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A nokia nagyon gyér cég lett. Mondjuk a symbian óta az.

A kinai telefonok szerintem is jók. Legalább is van egy ismerősöm van neki egy huawei ascend mate-je. Nagyon jó telefon! Igaz kicsit nagy!:)

Ma nézegettem egy ascend y300-at. Azt hiszem holnap meg is veszem!:)

Eddig bárhol olvastam csak jót hallottam róla! Többet is tudd mint a nokia! Ettől több pénzt meg én fogok ki adni telefonra.

A nokiát meg remélem lesz olyan hülye aki adjon érte legalább egy 20-as.

Többet az életbe nem kell wps mobil főleg meg nem lumia…

Még hogy ez nem akad! Ezen a szar menün jó hogy nem akad meg semmi!

2014. ápr. 4. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Csúcskészülékre, 4 vagy 8 magosra nem vágyom, nincs szükségem ehhez kapcsolódó tudásra, nem játszom.

Viszont amihez ragaszkodtam és 25Dollárral többe került miatta, volt fél és 1 Giga Rammal, az az 1Giga RAM.

512-nél marad ca. 250, 1 Gnál 700...

Ez nagyon nem mindegy az én felfogásom szerint, nálam ez kulcskérdés.

És akkor: jók a Huawey-ek, van támogatás rendesen.

Csak érdekességnek: [link]

Azért persze mindig van kockázata a távoli beszerzésnek, de én kockáztató típus vagyok, eddig jól állok...

2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó vétel volt! :)

Én már megvettem ma a telenorba.

512 ramos de skype meg chrome megy folyamatosan és nem léped ki.

2maggal meg nyoma sincs akadásnak pedig a henger átmenetet használom. Nagyon csicsa:D Sokkal jobb vétel volt mint az 520.

2014. ápr. 5. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy bejön Neked, bár azt, hogy a Nokiát ennyire "lehúztad", azt azért nem értem.

Azért nem ennyire harmatosak....

Volt elég türelmed hozzá?

Mert ugye az Aroidosokhoz pl. sok türelem kell, hogy azt csinálja, amit szeretnél, és ha a vas engedi megy is, de nem biztos, hogy "gyárilag".. Sőt..

Én azért szeretem.

2014. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!