Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom ezt a zenét...

Miért nem tudom ezt a zenét letörölni az iPhone 4S készülékemről?

Figyelt kérdés

[link]


Ha elhúzom az ujjam jobbról balra, akkor meg kéne jelennie annak, hogy "Törlés". Minden zenénél működik, de ezt sehogy sem tudom törölni. iTunes könyvtáramban sem találtam meg ezt a zenét. Igazából fogalmam sincs, hogyan került fel a telefonomra...:D



2014. ápr. 10. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs a telefonodon. Ott a kis felhő lefelé mutató nyíllal, hogy le tudod tölteni, mivel az icloudban van.


Ha bemész a Beállítások, Zene menübe, akkor az összes zene megjelítésének kikapcsolásával el tudod tüntetni a listából is. Ha nem, akkor a Beállítások iTunes és AppStore menüben ugyanez.

2014. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha megnyomod egyszerre a Home és a feloldó gombot, akkor csinál képernyőmentést, nem kell másik kamerával szórakozni :D
2014. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam amiket mondtál, a listában még mindig ott van, de már nincs ott az iCloud felhő jelzés. Na mindegy, kösz a választ.
2014. ápr. 10. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs a telefonon, csak ugye megvásároltad. nekem is van 1-2 ilyen zeném, amit anno iTunes-ből vettem, de nem raktam rá később újra.
2014. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!