Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent ez és miért írja...

Mit jelent ez és miért írja ki az iphone amikor dfu módba rakom? "Ignoring unsupported device UNSUPPORTED"

Figyelt kérdés
aktiválni szeretném sim nélkül, és ahoz van is progim, de amikor dfu modba rakom és indulna az aktiválás ezt irja ki nekem, Ignoring unsupported device UNSUPPORTED

2014. ápr. 12. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban, hogy a nálad lévő iPhone-t is támogatja a program? Lehet korábbi szoftververzióhoz készült.
2014. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na erre erre nem gondoltam, de szerintem nem mert ahonna leszedtem az pont ios 7.1-re van..
2014. ápr. 12. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
márpedig ha azt írja ki egyértelműen, hogy nem támogatott, akkor biztos ez lesz a gond.
2014. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mind1 akkor, és te tudsz abban segíteni, hogyan lehet sim nélkül aktiválni?
2014. ápr. 12. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, én sose vettem letiltott, külföldi vagy egyéb hazai függőt, hogy legyen ilyen gondom. talán valaki majd ír, de nekem az a tippem, hogy 7.1-re még nincs megoldás
2014. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!