Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A MicroUSB ajlzat a mobileszkö...

A MicroUSB ajlzat a mobileszközökön átlagos használat mellett milyen strapabíró?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan eszközzel, ahol ez meghibásodott volna. Ehhez hozzátartozik, hogy márkás telefonokról volt szó.
2014. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nos igen...nekem már volt gondom myaudio tabletemmel...beesett :D de ettől függetlenül egy jól összeszerelt eszköznek sokat kell bírnia, persze olyan használat mellett, hogy nem feszigeted, mert akkor egy idő után kilazul. ez általánosan jellemző az usb csatikra, de bírják azért.
2014. ápr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mentek a zöld kezecskék!
2014. ápr. 13. 19:49
 4/4 anonim válasza:
Nokia E7/N900 modelleken szériahiba hogy beeshet, ezenkívül sose hallottam, tapasztaltam ilyen problémát.
2014. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!