Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem kapcsol be a telefonom? Huawei Y300

Figyelt kérdés
Minden jó volt eddig, reggel be akartam kapcsolni a telómat, és csak a T-mobile logójáig jut a töltés, aztán megáll. Többszöri újrapróbálkozás után is ez volt a helyzet, vagy csak a fekete képernyőt mutatta. Tippek?

2014. ápr. 12. 20:01
 1/8 Matteh1995 ***** válasza:

Bootloop-al van dolgod összeomlott a rendszer, hard reset-et kell rajta csinálni viszont ezzel az alkalmazások és névjegyek is törlődnek ezt te is meg tudod oldani viszont ha beviszed egy gsm-be ott 5 ezer forintot is elkérhetnek érte.

Itt egy link kis angoltudás kell csak hozzá és meg tudod csinálni:

[link]


sok szerencsét ;)

2014. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Matteh1995 ***** válasza:
100%

Inkább leírom ha nem menne :D :


1. Kapcsold ki a telefont!


2.Nyomd meg és tartsd lenyomva a hangerő fel és a power gombot előbb a hangerő felt nyomd meg aztán a power gomb és addig ne engedd el amíg be nem jön a stock recovery (tapasztalat)


3.Ha bejött a recovery akkor hangerő le és fel gombokkal tudsz mászkálni a menüpontok között és a bekapcsoló gombbal tudod kiválasztani a menüpontot. Előbb válaszd ki a ,,Factory reset"-et aztán a sok no közül a yes-t mindezek után válaszd ki a ,,wipe data" menüpontot és szintén a sok no közül a yes-t.


4. Ha ez mind megtörtént akkor válaszd a főmenüben a ,,reboot system now" opciót ezzel újraindul a telefon és nagy valószínűséggel be fog kapcsolni.


NEM JÁR GARANCIAVESZTÉSSEL!!!


Hajrá ;)

2014. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma is tanultam valami újat. :)


Ezer hála ! :)

2014. ápr. 12. 22:35
 4/8 anonim válasza:
nekem nem írja ki azt,hogy factory reset,nekem is ugyan ez a gondom most.:/
2014. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
megcsináltam mind ezt,de akkor sem kapcsol be
2014. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kapcsol be akkor hogy csináltad meg? :D

Amúgy hasonló problémával van dolgom, nekem meg nem kap áramot.. A töltő perfekt saját telóm tölti a huawei -t nem.. és áramot se kap mert akkor világít a töltő teteje.. na most vagy csutkára levan merülve vagy nem veszi fel az áramot.

2015. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok nekem is hasonló lenne a problémám csak annyi hogy nekem egy LG G3 D855-ösöm van. Már lassan 2 éve megvan tökéletesen működött a mai napig. Ma használtam és gndolt egyet és kikapcsolt fekete képernyő semmire nem reagál lemerűlni nem hinném hogy lemerűlt mert 70 % os volta töltöttségí szint. Probáltam mindent amit leírtak/leírtatok de semmire nem reagál. ilyenkor mi a teendő ?
2016. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Matteh1995!

A leírás alapján sikerült rendbe tennem a telefonom! :) KÖSZÖNÖM!!

2017. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!