Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kikapcsolni,...

Hogyan tudom kikapcsolni, hogy ha wifis helyről elmegyek, automatikusan ne kapcsolódjon be a mobilinternet kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy trend plus

2014. ápr. 13. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Kikapcsolod a mobilnetet.
2014. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AnitaAni válasza:
0%
Ki kapcsolod a wifi-t. Egyszerű!
2014. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Inkább ne írtál volna semmit...
2014. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az volt a kérdés, hogy automatikusan miért kapcsolódik be? eddig nekem kellett bekapcsolnom, most már automatikus. Nem a wifivel van itt a gond.
2014. ápr. 13. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Akkor valami appot telepítettél vagy valami gebasz van a mobiloddal,mert automatikusan nem szabad neki bekapcsolni,ha egyszer te azt manuálisan kikapcsoltad.
2014. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lehet probléma ha tegnap a gyári beállításokat visszaállítottam? És újra töltöttem mindent meg állítottam be mindent? Nagyon nem értek hozzá ezért kérdezem...
2014. ápr. 13. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:

na, már meg is van..


újra kell beállítani a kívánt módra. ha lehet, ne állítsd vissza a gyárira.


kicsit szöszmötölnöd kell, aztán megy minden a régi jól bevált módon. ha Budán lax, akor írnék egy ingyenes szervízlehetőséget arra az esetre, ha valami gondod van a géppel.

2014. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocs, a kérdésed az volt, hogy tudod,..stb..


beállítások, vez.nélk.és hálózatok...

2014. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!