Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows phone 8.1-es frissít...

A windows phone 8.1-es frissítés nokia lumia telefonokra április 14. -én (holnap) fog megjelenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ekkor csak egy fejlesztőknek szóló előzetes változat fog megjelenni. Ezt ugyan fel tudod tenni te is a telefonodra, viszont ekkor a garancia ugrik.
2014. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kár:(( Akkor esetleg nem tudja valaki, hogy a rendes frissítés mikor jön ki?:)
2014. ápr. 13. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A hivatalos csak nyáron fog jönni, de ha ezt felteszed akkor is csak addig ugrik a garancia amíg a hivatalos ki nem jön.
2014. ápr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 meszike91 ***** válasza:
Nem ugrik a garancia, ez teljesen hivatalos. Rakd fel, én is fel fogom rakni.
2014. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fuu, nagyon király lesz:)) nem tudjátok, hogy még hány óra van hátra? :D
2014. ápr. 14. 15:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy hogyan kell regisztrálni Preview for developersbe?:|
2014. ápr. 14. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Már kijött

[link]

2014. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem ugrik a garancia, ez teljesen hivatalos."

Persze, ahogy ez is: [link]

"After you install a preview update, you may void any warranty from your mobile operator and OEM.", azaz "A frissítés előzetes verziójának telepítése érvénytelenítheti a szolgáltató vagy a gyártó garanciáját".

2014. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Míg a hivatalos WP oldal nem ajánlja fel addig nem nagyon merek frissíteni 8.1re. Lényegében kellene egy értesítőt kapj a frissítések opcoónál, h elérhető számodra is a wp8.1.

Másképp garancia oda. Már július van... tud vlk vlmt arról, h mikor lesz ez hivatalosan is elérhető? Fogtam 8.1 telót a kezemben és rohadt jól néz ki.

2014. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hete frissítette a Lumia 520 telóját egyik haverom 8.1-re. Eddig faja. Beállítások - teló frissítés. Nyomott egy keresést és le kellett szedjen egy uccsó frissítést és utána jöhetett az új win. T mobilos amúgy a teló. Nekem még nincs frissítésem rá, bár nekem kártyafüggetlen a telóm. Nem tudom mikor lesz elérhető az enyémre. Na de türelem mindenkinek.
2014. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!