Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy Nokia Lumia...

Iphone 4s vagy Nokia Lumia 620? (instagram, facebook használatára, illetve zenehallgatásra)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok iphone párti de iphone. A lumia 620 egy középkategóriás telefon műanyagból, az iPhone 4S pedig egykori csúcsmodell fémből és üvegből. Szerintem egyértelmű.
2014. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
ezekre a feladatokra teljesen mindegy melyik. válaszd azt amelyik rendszer jobban tetszik.
2014. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
szerintem meg a lumia. igaz műanyag, de a minőségi fajtából. az alapján amit leírtál, semmi nem indokolja az iPhone TÖBBSZÖRÖS árának kifizetését.
2014. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Lumia 620 is tudja, amit az iPhone 4S. A Nokia strapabíró, haverom 2 hetes iPhone 5-én pedig 24/7 villog a vaku és nem tudják megjavítani, cserélni meg nem akarja az Apple.
2014. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panda Péter ***** válasza:

jó, egyedi hibákból ugyanúgy ne induljunk ki mint sztereotípiákból. az iPhone egy tényleg felhasználóbarát, minőségi készülék. az Apple szervízpolitikája és árazás már más kérdés.


viszont ami a lényeg, hogy koca-facebookozó, instázó, mp3hallgató, netező igényekre teljesen jó egy windows phone, harmad/negyed annyiért.

2014. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!