Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicsi, új telefont, de milyet?...

Kicsi, új telefont, de milyet? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Egy okostelefont szeretnék venni,ami lehetőleg "kis cuki" mint a Sony xperia Mini pro..őszintén szólva nagyon tetszik a telefon,szerintetek érdemes venni? Zenehallgatásra és Facebookra kémia főleg,meg néha egy-egy képre. Vélemények?:)

2014. ápr. 14. 19:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem érdemes megvenni főleg hogy a mobilarena.hu Különösen ajánlott pecsétet adott rá.
2014. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
...igen, különösen ajánlott volt 3 évvel ezelőtt. Tényleg csak akkor vedd meg, ha FB-n és fényképezésen kívül mást nem akarsz, és nem zavar, ha néha kicsit gondolkozik.
2014. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A három éve ami különösen ajánlott volt, ma már plecsnit se kapna egyáltalán. Facebookra azért jó, ha teszel rá egy stabil romot.
2014. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. Hiába kicsi meg cuki, ha már 3 éves.. Gyenge, kicsi kijelző, amibe bele lehet utálni rendesen. Inkább vegyél egy Xperia U-t, az sem nagy, és sokkal újabb.


ttp://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/sony/xperia-u-st25i-p85485074/

2014. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez a gond a "kis cuki" telefonokkal, hogy a gyártók úgy gondolják kis méretű telefonnak kis tudás való, és az ilyen 3"-es vackok semmire sem jók.

3 éves telefont ne vegyél, max a 3 éve csúcskategóriás mobil állja még meg a helyét, de már a középkategóriás sem.


Jelenleg jó "kis" telefon pl. az Xperia M vagy Galaxy Ace 3, de ezek is 4"-esek. Ennél kisebb méretbe nem igazán kapsz normális telefont, de hidd el, te is megbánnád a kis telefont, alig látsz rajta valamit, írni szinte nem is tudsz, stb.

2014. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Leolover válasza:

szia:)

a barátnőmnek van xperia mini pro-ja, és (bocsi, hogy ezt mondom) elég gyengécskén funkcionál.. írtad, hogy zenét szeretnél rajta hallgatni.. nem tudom, hogy most milyen telefonod van, de maximum hangerőn még a szöveget sem lehet érteni, olyan halk az egész (lehet, hogy csak gyári hiba, nem tudom). A wifi-re különösen lassan csatlakozik, sajnálom, hogy egyet kell értenem az előttem válaszolókkal, de a helyedben egy modernebb telefont választanék.

Sok jót hallottam például a HTC desire 200-ról: igen jó árban van, kicsi, könnyen kezelhető, bár nem készít túl minőségi képeket.

Valamint szeretném megemlíteni az Xperia Tipo-t, és az Xperia U-t: a zenék zseniálisak, tiszta hangzás, jó képminőség.

Tudom, hogy most ez a válasz után mély depresszióba fogsz zuhanni (:D), de gondolj csak bele, hogy mennyi Xperia mini pro-nál jobb telefon van.

remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 lencsefőzelék ***** válasza:
2014. ápr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem iphone 4-em van(most lehet szidni meg minden de diákmunkából gyűjtöttem rá össze a pénzt:) ) de nekem nagyon nem jön be az Apple ...mindenképp xperiát szeretnék és az U meg a tipo nek nagyon tetszik..:)
2014. ápr. 15. 06:47
 9/12 anonim ***** válasza:
iPhone 4-et le akarsz cserélni egy X10 Mini Pro-ra ? :D Jól vagy ? :D Rohadtul nem éri meg..
2014. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt váltasz, mindenképp próbáld ki ezeket a telefonokat a valóságban is, sebesség terén iPhone 4-hez képest sajnos visszalépést jelentenek. Mind a Mini, mind a Tipo csak egymagos, és sajnos ez manapság már nagyon kevés - három közül mindenképp U-t vedd, de attól sem kell őrületes tempóra számítani.
2014. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!