Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S4-hez érintőképernyőt hol...

S4-hez érintőképernyőt hol vehetek viszonylag olcsón? 40-48 ezerért láttam csak. Sem a keret, sem az üveg nem sérült, "csak" alatta a képernyő, így nincs kép.

Figyelt kérdés
Sikeresen betört az egy hónapos telefonom érintőképernyője, a garancia erre biztosan nem érvényes és nem tudok most 40-50 ezret kiadni cserére..

2014. ápr. 15. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ha épen szeretnéd továbbra is használni, akkor kipengeted a javítás árát. Sufni GSM csak gányol, otthon meg még több kárt okozol ha megpróbálod magad cserélgetni... Ha volt pénz drága készülékre, legyen a javításra is. Vagy vigyázz rá.
2014. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ajándékba kaptam, nekem nem lett volna rá pénzem, nem mintha közöd lenne hozzá. És mindig mindenre nagyon szoktam vigyázni, sokkot is kaptam egy napig az esemény után, ami nem saját hibám volt, de úgy gondoltam nem írok regényt arról, hogy hogyan tört el, a lényeg, hogy eltört.

Máskor csak érdemi választ adj, az ítélkezés részét megtarthatod magadnak.

2014. ápr. 16. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!