Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP elfogja vinni...

Sony Xperia SP elfogja vinni a MODERN COMBAT 5-t? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A Modern Combat 5 állítólag már csak 4-8 magra tervezik! Mivel az SP ahhoz képest,hogy 2 magos például veri az S3-at. Mivel az s3 4 magos de az sp gyorsabb akkor arra miért ne tudnák optimalizálni? Ha valamit rosszul tudtam meg akkor írjátok le+plusz ha jó amit írtam akkor kérlek válaszoljatok! KÖSZÖNÖM!

2014. ápr. 15. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

"A Modern Combat 5 állítólag már csak 4-8 magra tervezik!"


Hülyeség, és simán el fog menni az SP-n.

2014. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vinni fogja. Ez a 4-8 magra tervezés hülyeség, mert a wp-ios termékek is kettő magosak.
2014. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+ 8 magos telók nincsenek eddig úgy, hogy mind a 8 mag egyszerre üzemeljen( lásd galaxy s4, ahol 2x4 mag van , és váltják egymást) , ja és a 8magos procik telóban teljesen nagy baromság. ezt a qualcomm is megmondta , hogy hülyeség 8magos procit rakni telókba, mondjuk nem is csodálom , már most is 2,4? ghz-nél járnak pár 4magos terméknél
2014. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi srácok akkor már nyugodtan megvehetem az sp-t és nem kell már a z1 komaktra gyüjtsek! XD (nem vagyok hülye csak arra gondoltam, ha nem menne az SP-n az MC5(modern combat 5) akkor azt veszek csak nagyon drága a z1 kompakt!)
2014. ápr. 15. 20:20
 5/8 Bolya Belián válasza:
Nem akarom összetörni a szíved de sajnos szaggatni fog még a z1 compakton is mert egyenlőre az a sz*ar játék csak a snappdragon 801-re lesz otimalizálva.... igazából az sp az !!!szinte!!! Minden játékot visz de amik most várhatók azokat nem fogja bírni..... egyenlőre!
2014. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyelőre ... nem egyenlőre bmeg, ez nem matematikai egyenlet. az jön ki EGYENLŐRE
2014. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és az SP snapdragon 400as
2014. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet a kérdésedre nem fogok válaszolni de annyit mondhatok, hogy nekem Sp-m van és A Modern Combat 4-et tökéletesen viszi.
2014. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!