Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik stabil custom rom-ot...

Melyik stabil custom rom-ot ajánlanátok az LG Optimus 4X HD mobiltelefonomra?

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdés adott. Szeretnék egy olyan romot felrakni rá, ami nincs tele mindenféle buggal. Most CM 10.1.3 Stable van rajta, de már produkált pár érdekes dolgot. Három napja van fenn, de azóta már 2x reseteltem. Ilyeneket produkált, hogy "beragadt" a menü. Nem fagyott le, mivel a Status bar-t le tudtam húzni, és működtek is a funkciói, de a menüből a kezdő képernyőre nem tudtam visszamenni. Ezt eddig 2x csinálta. A másik, ami zavaróbb, az az, hoyg a beépített fájlkezelővel át szerettem nevezni egy egyszerű mappát a beépített SD memóriában, de csak töltött, mikor leállítottam, akkor vettem észre, hogy fogta és csinált a mappán belül egy ugyan olyat, majd azon belül is egyet, így tovább. Szóval csinált egy ilyen "végtelen" mélységű mappát, amit ha ki akartam törölni, akkor azt írta ki hogy nem létezik ilyen mappa. Próbáltam ES Explorerrel is törölni, de az miután elszámolt kb 600 mappáig, hibaüzenettel kilépett. Újraindítás után is ott volt a mappa, és csak miután visszaállítottam a gyári beállításokra a mobilt, akkor tünt el. De az a vicc, hogy ezt is 2x csinálta eddig. Nem hinném hogy a mobilnak lenne baja, mert eddig a gyári rommal nem volt semmi gond, csak gondoltam kipróbálok valami újat. A leírások alapján rektam fel, a legújabb CWM recovery vel, szóval nem értem mi baja van.

De nem is ez a lényeg, az lenne a kérdésem, hogy tudtok egy bugmentes jól használható custom romot mondani a telefonomhoz?

Csak komoly válaszokat kérek, nem érdekel, hogy kinek mi a véleménye a mobilról, csak a kérdéshez kapcsolódó válaszok érdekelnek.

Köszönöm!



2014. ápr. 17. 16:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!