Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nem esik hasra egy okostelefontól?

Figyelt kérdés

Egészen idáig egy Nokia 6303 Classic telefont használtam. Kellemesen kicsi, igénytelen telefon, elfér a zsebben, már egy csomószor leesett, lehetett húzni-nyúzni, és soha, semmi baja nem volt. Tulajdonképpen minden lényeges dolgot tud, amit egy telefonnak tudnia kell, opera minivel netezni is lehet vele.

A környezetemben elég sokan lenéztek miatta, hogy nekem még mindig nincs okostelefonom, mert az a mai világban úgymond kötelező tartozék. Hát jó, gondoltam, legyen, beleavanzsáltam egy Lumia 625-ös telefonba. Egy csomóan dicsérték, hogy hű, de milyen jó!

Mit ne mondjak, én nem vagyok elszállva tőle. Semmivel sem tud különbet, mint a régi, de cserében még batár nagy is, zsebben ugyan el nem fér. Semmi olyan funkciót nem találok benne, ami olyan nagyon vonzóvá tenné számomra.


Ezzel csak én vagyok így?


2014. ápr. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, rajtad kívül még van 5+ milliárd ember, akinek nincs okostelefonja. Ezeknek egy része pénzhiány miatt nem jut hozzá telefonhoz, és akad pár ember, aki csak telefonálásra használja a telefont, nekik szintén felesleges okostelefon.


De akkora baromságot mondani, hogy semmivel sem tud különbet, kevés ennél nagyobb hülyeséget ritkán hallottam.

Az teljesen más kérdés, hogy számodra nem kell, hogy többet tudjon, de ettől még összehasonlíthatatlanul többet tud egy Lumia 625 egy Nokia 6303-hoz képest.

2014. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
82%

"Semmivel sem tud különbet"


Írnám, hogy elképeszően laikus vagy, de ilyen egy buta ember sem ír. Szándékos és értelmetlen megnyilvánulás, amit kár részletezni.

2014. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne novellává bővíteni a kérdésed "Az öntudatos mobiltulaj esete az okostelefonnal" és feldobni valami hipster szarra, biztos zabálnák. Más szóval: kit érdekel, hogy hasra esel vagy nem.
2014. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!