Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program, amivel ugy...

Van olyan program, amivel ugy tudok netezni, mintha gepen tenném?

Figyelt kérdés
Ezt androidos telora akarom... Ugy ertem, hogy minden oldal nekem ugy kellene megjelenjen, mint ha gepen neteznek, mert igy van par dolog, amit nem hoz elo, csak is a mobilos verziojat, mint pl az appgeyser. De ezt ugy szeretnem, hogy tudjak belepni, es letrehozni/ tovabb fejleszteni egy appot... ez nagyon fontos lenne a szamomra ... elire is koszi a valaszokat...

2014. ápr. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Chrome-ba kipipálod, hogy "Request Desktop Site" és akkor nem a mobilos verziót fogja kihozni az oldal.

Vagy van pár böngésző, ahol beállíthatod, hogy ne telefonként ismerje fel a honlap a telefonod, hanem pl. PC-ként, eredmény ugyanaz, nem a mobilos honlapot fogod kapni.

2014. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerestem, de nm talaltam...
2014. ápr. 17. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Opera Classic - User Agent - Desktop
2014. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!