Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ezt a nexus 4-et...

Megéri ezt a nexus 4-et megvenni? Mert ahogy végig olvastam jónak tűnik mindennel kapcsolatban, csak arra vagyokk kíváncsi még éri az árát?

Figyelt kérdés
( [link]

2014. ápr. 19. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. +11 és veszel újat.
2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
ennyiért nem,újat vegyél ha már ilyen összegnél jársz
2014. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem,köszi,csak ennyiért nem kapok ilyen tudásút újat
2014. ápr. 19. 11:41
 4/7 dirtboy ***** válasza:
hát ennyiért tényleg nem de ujmobilok.hu,gsmline.hu,gsmhome,supergsm boltokban 4200ftalpótolod és újonnan veszed meg a nexus 4et nem 4 hónaposan kitudja kitől és milyen állapotban,ha meg még nem is személyesen veszed meg tőle lehet nem is az lesz a dobozban,csak szépen behúznak.
2014. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 19. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:

semmi nem éri meg az árát..csak az egyiken kevesebb a haszna a kereskedelmi láncnak, a másikon több..


ezen kár töprengeni...jól sosem jársz, csak úgy néz ki...

2014. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maga a telefon, amúgy jó. Nekem is Nexus van én a gsmline tól vásároltam. Kamera nagyon szép képet csinál, akksija szerintem egész jól bírja, processzor nagyon erős semmi szaggatás, szinte minden játékot visz szaggatás nélkül. A hátránya vagy legalábbis nekem ami nem tetszik, hogy a hátlap is ugyanolyan "üveg" mint az eleje és elég sérülékeny, ha nem akarod, hogy összekarcolódjon mindenképp vegyél hozzá egy tokot.
2014. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!