Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2, Sony Xperia Z1 vagy...

LG G2, Sony Xperia Z1 vagy Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Ezek kozul ti melyiket valasztanatok? Szerintem az S4 gyengebb mint a masik 2, en oszinten a Z1-et szeretnem megvenni, esetleg mas velemenyek, javaslatok?
2014. ápr. 19. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

G2: http://www.youtube.com/watch?v=tG6zy_jfFPo

S4: http://www.youtube.com/watch?v=WfZoRpRJbhk

Z1: http://www.youtube.com/watch?v=1C0L9Zartwk


Én az s4 et vettem meg és megvagyok vele elégedve, de nagyon ajánlom a g2-t is. A sony számomra felejtős. Nekem az s4 nem fagy nem lassú, gyors, jó a kijelző, és már android 4.4.2 fut rajta, de ha jól tudom már a G2 is megkapta a kitkat frissítést.

Sony nekem azért felejtős mert már volt a családban sony készülék, (sony xperia P) és többet volt szervízben mint otthon, és a kijelző is tényleg nagyon borzasztó volt, és a Z1 nek sem lett sokkal jobb hiába a Triluminos kijelző.

2014. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Osynho ***** válasza:
Nekem jelenleg a Z1 compact az etalon. :)
2014. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én a "Z"-vel is meg vagyok elégedve! (Voks: Z1)
2014. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
G2 vagy Sony, de Sony-ba is Z1 helyett, Z1 Compact.
2014. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szoval szerintetek a Z1 Compact jobb mint a Z1?
2014. ápr. 20. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jobb semmivel se, pont hogy ugyan az, csak az a jó benne hogy kicsi és brutál erős telefon. Ez a dolog olyan mint a bors, összetöröd és ugyanolyan erős. Minek veszel akkor tepsit, mikor ugyan azt meg lehet venni kicsibe is.
2014. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, azt akartam kerdezni, hogy ugyanazt tudja mint a Z1 csak kisebbe, vagy olyan mint az S3 mini, hogy csak a neve S3 de teljesitmenybe ossze se lehet hasonlitani oket?
2014. ápr. 20. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyan azt tudja csak kicsibe. Ez a legelső csak méretre kicsinyített telefon, amibe ugyan az az erőmű van mint a nagyba. Jut eszembe, hogy végülis a Z1 Compact picivel jobb mint nagytestvére, mégpedig kijelző terén, vagyis jobb minőségű, szebb élesebb kijelző van benne.
2014. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Z1 Compactom lesz! Márpedig csak az ára miatt is. 22 be megkapom a telenornál :D
2014. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, kozben megneztem a Z1 Compactot, es szerintem azt fogom valasztani.
2014. ápr. 21. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!