Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fiúnak iphone 5s arany-fehér...

Fiúnak iphone 5s arany-fehér színben?

Figyelt kérdés
Szeretnék iphone 5s-t venni és aranyban tetszik a legjobban. szerintetek ez bzis lenne 1 fiunál? nektek melyik színben tetszik az 5s?
2014. ápr. 19. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem buz!s. Merjél már a saját ízlésed alapján választani, ne azon görcsölj, hogy más mit szól hozzá.
2014. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem fehérben tetszik legjobban, és sokak szerint az is feminim. Engem pedig nem érdekel a véleményük, saját ízlésem alapján választok - javaslom, te is tégy hasonlóképp.

Ha mindig azt nézed, ki mit gondol, csak magadat kötöd béklyóba, mivel ellentmondóak a vélemények...

2014. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem feketebe tetszik :) de en ugy tudom hogy valahol lehet FEKETE-ARANY kombinaciot is venni .... mar lattam valahol d nem emlekszem hol :/ :S
2014. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs fekete-arany.
2014. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Picit is valamire való FÉRFI gyémántokkal kirakott ájfónt vásárol, mert ilyet akar és nem hagyja magát befolyásolni.
2014. ápr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha stílusosan öltözködsz akkor nem lesz gond az arany telefonnal
2014. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!